1 minuta čtení (107 slov)

Den otevřených dveří

V pondělí 10. prosince 2018 se uskutečnil Den otevřených dveří naší školy. Den otevřených dveří již patří k tradicím školy. Dopoledne mohli návštěvníci školy zhlédnout ukázkové hodiny. Plno bylo hlavně na prvním stupni, kde byli rodiče či prarodiče zvědavi, co nového jejich děti/vnoučata dovedou - i jak celkově probíhá dnešní výuka. V odpoledních hodinách si mohli návštěvníci prohlédnout budovu školy či práce žáků na nástěnkách či posterech. 
Ve třídách byly připraveny adventní tvořivé dílničky, nechyběla ani vánoční pohádka, kterou si připravili žáci z 9. C.
Ve školním stánku bylo možné zakoupit si vánoční papír nebo svíčky... A občerstvit se ve vánoční krčmě.
Celý den se nesl ve sváteční atmosféře. 
Děkujeme za Vaši návštěvu.
Vánoční tvoření ve 3.C - den otevřených dveří
Suit up Day ve 4.A