CENTRA - ČESKÁ REPUBLIKA (2. C)

Ccr

Ani v novém kalendářním roce žáci 2. C nezahálí. Od ledna chodí každé úterý bruslit. Na ledě dělají velké pokroky, a protože koncem ledna jedna lekce bruslení odpadla, mohli se žáci věnovat v centrech poznávání České republiky. Připomněli si nebo se nově dozvěděli jaké máme státní symboly, jak vypadá mapa České republiky, jaké země s naší republikou sousedí, jak vznikla naše hymna, jaký je náš národní strom i jaké je naše platidlo a mateřský jazyk. Dočetli se příběh o hlavním městě Praze, poskládali puzzle, vytvořili koláž, postavili z kostek Pražský hrad a splnili mnoho dalších úkolů.

Mám radost, že se žákům práce dařila a probíhala vzájemná spolupráce a diskuze. Věřím, že už nyní se děti těší na další centra.

Mgr. Monika Lupínková

FOTOGALERIE

 

V jídelně pouze 1 oběd
DEN JAZYKŮ