Poslední týden školního roku si 7.B zpestřila různorodými aktivitami. V pondělí jsme vyrazili na Laser Game a do parku Na Špici. V úterý jsme se prošli z Kunětické hory a ve čtvrtek se podívali v kině na film. Dnes už jsme si jen předali vysvědčení a tím ukončili školní rok.
Všem přejeme krásné prázdniny :)