Nabídka zájmových kroužků na šk. rok 2020/2021

Nabídka zájmových kroužků na škole  na školní rok 2020/2021

Základní škola Pardubice-Polabiny, Prodloužená 283

Vážení rodiče, milí žáci,

všechny nabízené kroužky budou probíhat na naší škole, jen se liší organizátorem.

Při přihlašování vždy uvádějte celé jméno dítěte a třídu, do které bude chodit ve školním roce 2020/2021!

Kroužky probíhají v měsících říjen 2020– květen 2021. Cena kroužku činí 700,- Kč, pokud není uvedeno jinak. Platba proběhne ve 2 splátkách. První splátka říjen-prosinec 250,-Kč, druhá splátka leden-květen 450,-Kč. Platba u vedoucího kroužku.

Nabídka Kroužky východní Čechy – prosíme přihlaste se elektronicky přímo do agentury od 1. září 2020 podle pokynů na jejich webových stránkách.

Kroužky pořádané jinými subjekty – přihlašování na adrese uvedené v tabulce.

Kroužky pořádané naší školou – přihlášky na rihoskovab@zsprodlouzenapce.cz

Nabídka školních kroužků -  rihoskovab@zsprodlouzenapce.cz do 10. září

Camberwell-anglický jazyk

lektorka z Prahy

ČT 12.30-13.15       1. ročník                    ČT 13.30-14.15 2.ročník

1680,-Kč (2 splátky složenkou nebo na účet)

Šachový kroužek

lektor šach.oddíl Polabiny II

Ut 15.00-16.00

900,-Kč (jednorázová platba)

Pohybové hry pro3.-4..ročník

Milan Váňa

Sportovní hry se základy hokejbalu 1.-2.ročník

Milan Váňa

Sportovní hry 6.-7.ročník

Pavel Doležal

450,-Kč

Kroužky, na které se přihlašujete na jiných adresách (kromě jména a třídy uvádějte i školu):

Název kroužku

Odkaz na přihlášení

Keramický kroužek

kadleckova.k@seznam.cz

ÚT+ST 13.15-15.00 1x14dní

1200,-Kč

Veselé tvoření s Verčou

Den a čas upřesní

1000,-Kč

Základy programování – od 2.roč.

ST 13.00- 13.45

Papíroví modeláři

ÚT 13.00-13.45

Věda nás baví

www.vedanasbavi.cz

Ut 15.00-16.00

Celkem 28 lekcí 2580,-Kč (platba ve 2 splátkách)

Nabídka kroužků SVČ Pro dětský úsměv z východních Čech, sídlo: Vrchlického 582/18, Hradec Králové, kancelář: Klášterní 54, Pardubice, tel: 777 352 263,  e-mail: vychodni.cechy@krouzky.cz, www.krouzky.cz od září 2010

Přihlašujte své dítě online na www.vychodnicechy.krouzky.cz nebo na www.krouzky.cz

VAŘENÍ                                                ÚT 15:00 – 16:30                                          1 590 Kč

Jídlo je radost, vaření je vášeň. Také vaše dítě rádo vaří, ale výsledkem je zatím jenom spoušť v kuchyni a upatlané tričko?  S námi budou vaši malí kuchtíci vařit vždy z čerstvých surovin, společně si připraví zdravé svačinky, dezerty, jednoduché teplé i studené večeře. Naučíme se postupovat podle ověřených receptů, udržovat v kuchyni pořádek a dozví se také něco o zdravém stravování. Na lekce budou kluci a holčičky potřebovat pracovní zástěru, utěrku a krabičku na hotové dobrůtky.

PEČEME S LÁSKOU                         ST 15:00 – 16:30    1 590 Kč NOVINKA OD ŠK. ROKU 2020/2021 !

DIVADLO A DRAMATIKA                  ST 15:10 – 16:10                                            940 Kč

Tajuplný svět pohádek, kouzel a neomezené fantazie. Touží vaše dítě o tom, že jednou bude vystupovat na „prknech, co znamenají svět“? S námi se stane superhrdinou, princeznou na bále, sedmihlavým drakem nebo mocnou čarodějkou. Fantastické příběhy prožijeme všemi smysly -procvičíme dýchání, mluvení, smích i pláč. A divadlem se budeme bavit nejen my… Pokud se nám dobře povede, nacvičíme krátké vystoupení i pro Vás!

VĚDECKÉ POKUSY                  TERMÍN A CENA ZA KROUŽEK BUDOU UPŘESNĚNY V ZÁŘÍ

Celým kroužkem provází zkušená laboratorní myška Žofka nebo známí čeští i světoví vědci. Vytvoříme si vlastní podmořskou sopku, mořské korály, vzkazy z tajného písma, mléčnou duhu, magnetický sliz nebo sníh, vyvoláme faraonovy hady, ověříme si kapacitu svých plic, uhasíme požár, ocitneme se v sevření tekutého písku, v pravěku i pod vodou; staří mazáci si vyzkouší práci s mikroskopem a mnoho dalšího. Naši badatelé si povedou vlastní vědecký deník a budou pracovat s opravdovými zkumavkami, pipetami, kádinkami a dalším laboratorním vybavením.

VÝTVARNĚ TVOŘIVÝ KROUŽEK                 TERMÍN BUDE UPŘESNĚN V ZÁŘÍ            1 550 Kč

Neustále má nůžky v ruce a něco vystřihuje? Vyrábí v tichosti nápadité a dojemné obrázky či přáníčka všem členům rodiny?  Pokud v tomto poznáváte Vaše dítě, jsme si naprosto jisti, že máte doma malého - velkého šikulu a tvořílka. Aby svůj talent posunul dále, podpoříme jeho fantazii a kreativitu textiliemi, korálky, drátky i třeba přírodním materiálem. Veškerý materiál bude pro každého připraven a velkou odměnou (i pro vás) budou hotové výrobky, které si můžete hrdě vyvěsit na ledničku.

MLADÝ ELEKTRIKÁŘ – začátečníci           TERMÍN BUDE UPŘESNĚN V ZÁŘÍ            1 650 Kč

K výměně žárovky nebo nahození pojistek hned nemusíte nutně volat pomoc. Stačí, když poprosíte své dítě-tedy pokud se přidá k naší partě a bude s námi společně objevovat svět elektrických výbojů a napětí. Bezpečnost na prvním místě. Základy elektrikářské práce nám nebudou cizí a zvládneme vyměnit i rozbitý vypínač nebo vyrobit vlastní svítilnu. Spoustu elektrikářské zábavy si také užijeme s hravou stavebnicí přímo pro nás.

Fotky z kroužků a online přihlášku najdete na www.krouzky.cz a na www.vychodnicechy.krouzky.cz. Těšíme se na školní rok plný dětské radosti! SVČ Pro dětský úsměv z východních Čech, sídlo: Vrchlického 582/18, Hradec Králové, kancelář: Klášterní 54, Pardubice, tel.: 777 352 263,                      e – mail: vychodni.cechy@krouzky.cz, web: vychodnicechy.krouzky.cz

A co jako rodiče oceníte nejvíc? Po každé lekci přijde e-mail, co jsme dělali a co bude příště. Náplň lekcí připravuje odborný metodik a dohlíží na lektora. Začínáme v říjnu a platí se pololetně. Cena je za pololetí.  Dostali jsme pochvalu od školní inspekce a medaili MŠMT.  Kdyby se snad vašemu dítěti na první lekci nelíbilo, do pěti dnů ho můžete odhlásit a vrátíme vám peníze.