Kroužky 2019/2020

Kroužky - šk. rok 2019 / 2020

Pondělí:

14:00 - 14:45       Sportovní hry se základy hokejbalu               M. Váňa

15:15 - 16:00       Šikulka                                                           M. Kvasničková

15.00 - 16.30       Badatelský kroužek                                       VČ

15:30 - 17:00       Badatelský klub                                             L. Hornychová

 

Úterý:

13:15 – 14:00      Doučování z ČJ a M pro 5. ročník                 M. Novotná

13:45 – 15:00      Keramika                                                       K. Kadlečková

14:00 – 15:30      Vaření                                                            VČ

14:00 – 15:00      Veselá věda                                                   P. Samková

15:00 – 16:00      Divadlo a dramatika                                       VČ

15:00 – 16:00      Věda nás baví                                                Věda nás baví.cz

15:30 – 16:15      Hravá logopedie                                             K. Nováková

 

Středa:

13:00 – 13:50      Základy programování                                    DDM Alfa

13:00 - 13:45       Camberwell AJ   2. tř.                                      P. Young

13:30 - 14:15       Camberwell AJ 3.B                                         L. Holešínská    

13:45 – 15:00      Keramika                                                         K. Kadlečková

14:00 – 15:00      Anglický jazyk pro 3. a 4. třídu                        VČ

15:00 - 16:00       Školní kapela                                                  J. Zadina

                                                                                                    jiri.zadina@centrum.cz

15:15 – 16:00      Hrátky s jógou pro 1. a 2. třídu                        E. Pechová

 

Čtvrtek              

15:00 – 15:50      Veselé tvoření s Verčou                                 DDM Alfa

15:30 – 16:15      Sportovní kroužek                                          M. Kvasničková