Kalendář událostí

SBĚROVÝ TÝDEN 16. 3. – 19. 3. 2020
středa, 4. březen 2020, 08:00 - 17:00
Zobrazení : 128

V měsíci březnu opět uspořádáme soutěž mezi třídami ve sběru starého papíru. V současné době se v republice již starý papír téměř nevykupuje, ale sehnali jsme firmu, která je ochotna od nás papír odebrat. Musíme však dodržet určitá pravidla. Do kontejneru můžeme dávat jen balíčky novinového papíru a časopisy. Noviny a časopisy mohou být svázány v balíčcích pohromadě. Pokud se jedná o kancelářský papír, tak se musí jednat o balíček, ve kterém je pouze kancelářský papír. Nelze tedy odevzdávat krabice nebo pytle, ve kterých je papír zmačkaný a naházený. V žádném případě neodevzdávejte kartonový papír.

Prosíme o dodržení těchto pravidel, protože jinak od nás firma kontejner zpět nepřevezme.

Kdy: pondělí 16. března do čtvrtka 19.března 2020

Děti mají možnost během těchto dnů nosit starý papír k zadnímu vchodu. Papír musí být označen třídou, do které žák chodí a jménem žáka. Noste jenom staré noviny, kancelářské papíry a časopisy - ne kartonový papír.

Papír bude vybírán vždy ráno od 7.00 hodin u zadního vchodu nebo během dne o přestávkách. Ve čtvrtek 19.3. pouze do 10.00 hodin!!!

Dozor: třída 9.B - paní třídní učitelka Jaroslava Bártlová

Děkujeme všem, kteří se sběrového týdne zúčastní. Vybrané peníze použijeme pro potřeby žáků školy.

Vladimír Pařík, zřš pro II. stupeň