Přihlášky RVHV

do prvních tříd s rozšířenou výukou hudební výchovy vybíráme děti už v mateřských školách. Paní sbormistryně a paní učitelky ze ZUŠ Lonkova ul. navštíví níže uvedené mateřské školy v lednu a v únoru, a pokud Vaše dítě do hudební třídy vyberou, dostanete přihlášku. Zda ji využijete, bude záležet na Vašem rozhodnutí. Naše hudební třídy mají více než třicetiletou tradici a pěvecké sbory jsou velice úspěšné na soutěžích i festivalech.  Nechceme z dětí vychovávat umělce, ale vštěpujeme jim lásku k hudbě, učíme je smysluplně využívat volný čas a rozvíjíme jejich vztah ke kultuře.

Přezkoušení dětí provádějí i paní sbormistryně ve škole. Schůzku je možné dohodnout na telefonním čísle 604 356 933.

Hudební třída je výbornou volbou pro Vaše hudebně nadané dítě. Podle provedených studií má veliký vliv na pozitivní vývoj dětí: https://www.predskolnivek.cz/hra-na-hudebni-nastroj-vyznamne-ovlivnuje-inteligenci-deti-prokazuji-studie/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&fbclid=IwAR38qstT6tfE0Uy4dxs4zPg3rAbYv5kK65iVsaaSe71Y2QCIgWbtCV1bnp4

Těším se na případnou spolupráci a podrobnější informace Vám ráda podám telefonicky nebo e-mailem na smetanovaj@zsprodlouzenapce.cz.

Jana Smetanová

MŠ Ohrazenice, Arbesova 158+odloučené pracoviště ZŠ Ohrazenice, trnovská 159

MŠ Staré Hradiště

MŠ Starý Mateřov