EL. PŘIHLÁŠENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ K ZÁPISU

Informace na web – elektronický výběr termínu zápisu

nabízíme Vám  možnost elektronicky se objednat k zápisu do 1. třídy a vybrat si čas,  kdy se k zápisu dostavíte.

Zápis proběhne v naší škole 18. dubna v pěti místnostech a 19. dubna ve 3 místnostech. Na zápis jednoho předškoláčka je vyhrazen čas 20 minut. Dokumenty si můžete stáhnout při elektronické objednávce termínu a můžete si je v klidu vyplnit doma. Jinak s Vámi žádost i dotazník vyplní paní učitelky v zápisové místnosti.

Registrační číslo se Vám vygeneruje při objednávce termínu. Dokumenty jsou ke stažení i na www.zsprodlouzenapce.cz – sekce Ke stažení – bílé pole v dolní části stránek. Rodiče vyplňují žádost o přijetí a dotazník pro rodiče.

Paní učitelky z 1. stupně povedou s předškoláčkem rozhovor, při kterém zjistí jeho připravenost na školní docházku. Pokud budete žádat o odklad povinné školní docházky, musíte ve dnech  zápisu odevzdat žádost o odklad a potvrzení z pedagogicko-psychologické poradny i od dětského lékaře. Pokud máte obě doporučení, přijďte prosím do ředitelny a já Vám hned vyřídím odklad. K zápisu půjdete až příští rok.

Pokud nemáte obě doporučení, odevzdáte žádost o odklad, předškoláčka zapíšeme a já Vám pošlu termín, dokdy dodáte potřebná doporučení. Pak vyřídím odklad.

Datum a čas zápisu si přihlaste prosím na webových stránkách naší školy www.zsprodlouzenapce.cz od 26. března od 7.00h do 16.dubna do 24 hodin a nebudete muset s dětmi čekat.

Informace k zápisu jsou na webu školy http://www.zsprodlouzenapce.cz/zapis-do-1-rocniku-kriteria.

Moc se těšíme na Vašeho předškoláčka a na příjemné setkání s Vámi.

Jakékoliv informace Vám podá ředitelka školy Jana Smetanová na 604 356 933 nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pro elektronické objednání termínu klikněte na registrovat.

Mgr. Bc. Jana Smetanová v. r.